XXX TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

Hakkımızda

1980 yılında İstanbul Kapalı Çarşı’da abilerinin temelini attığı deri konfeksiyon satış mağazasına 1988 senesinde dahil olan FUAT BİTLİSLİ, 2000 senesine kadar bu alanda kendini geliştirmiş ve abilerinin bu sektördeki tecrübelerinden faydalanarak, yıllar içinde meslekte gerekli tün donanım ve bilgiye sahip olmuştur. Bu esnada yaptığı araştırmalarda deriden zemin aksesuarlarının Türkiye’de yeterince yaygın olmadığını ve bu alandaki potansiyeli fark edip 2000 senesinden sonra deri halı imalatı yapmak amacıyla Beyazıt’da 50 m²’lik ilk atölyesini kurmuştur.

Yıllar içinde kendini geliştirip yeniliklere açık ve bizzat piyasaya kendi tasarladığı yenilikleri kabullendiren butik atölye mantığını benimseyip, kişiye özel deri halı ve diğer deri ev tekstil ürünlerini başarı ile sunan, piyasada aranan bir firma olmuştur. 2007 yılında hedeflerini büyütüp müşterinin talebi doğrultusunda GÜNEY AMERİKA’DAN DANA POSTU ithalatına başlamıştır.

Bu alanda da kısa süre içerisinde hızlı bir trend ile yükselip şu an Zeytinburnu’nda toptan ve perakende olarak 2 şubesi olan ve bu alanda Türkiye’deki EN GENİŞ ürün çeşidi ve stoğuna sahip olan firma haline gelmiştir.

Ürün kalitesinden, SATIŞ VE SATIŞ SONRASI hizmet anlayışından ödün vermeyen FİESTA LEATHER ART, geldiği bu noktada takdirinize layık olma çabasını misyon edinmiştir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...