XXX TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

Bakım Kullanım

Koku

Koku size biraz rahatsızlık veriyorsa, bir süre dışarıya asın veya pencerelerinizi açık tutun; Dana derinizin güzel ve taze bir kokusu olsun. Bu işe yaramazsa, bir halı koku giderici deneyin. En önemli şey dana derisi postunuzu yıkamayı denemeyin.

 

Kıvrılma

Kıvrılma, köşelerin geri kalanından daha ince olması nedeniyle oluşur. Bu durum tüm Dana derisi halılar da oldukça benzerdir. Dana derisi postların köşeleri geri kalanından daha incedir. Bunun olmasını önlemek için halınızı ısıdan ve doğrudan güneş ışığından uzak tutun. Ayrıca birkaç gün boyunca kıvrılan yerlerin üzerine ağırlık koyarak baskı uygulayabilirsiniz. Bu da kıvrılmaların düzelmesini sağlar.

 

Genel Bakım

Nakliye sırasında oluşan kırışıklıkları gidermek için ürünü alındığınız da düz bir yüzeye Dana Derisi postunuzu serin. Dana Derisi Postunuzu daima kuru bir ortamda saklayın. Dana Derisi Postunuzu mümkün olduğunca az trafikli bir alana ve doğrudan güneş ışığından uzak bir yere koyun. Dana derisini postunuzu ara sıra döndürün, böylece eşit şekilde yıpranır.

 

Toz ve Döküntüleri Gidermek

Elektrik süpürgesi yaparken çırpıcı çubuğu Dana Derisi postunuza değmeden en düşük ayarda vakum kullanın. Mümkünse, çırpıcı çubuğunu kapatın. Sadece dışarıda iyice sallayın. Tüy altına yerleşmiş tozu ve kiri temizlemek için postu kürk yönünde nazikçe fırçalayın.

 

Lekeleri veya Dökülmeleri Temizlemek

Deriye kağıt havlu, yumuşak bir bez veya süngerle ıslanmasını önlemek için dökülen sıvıları mümkün olduğunca çabuk baskı uygulayın. temiz su ve halı şampuanı veya benzeri bir ürün ile yumuşak bir sabun kullanarak, yumuşak bir bez veya sünger kullanarak saç yönünde hafifçe fırçalayarak alanı temizleyin. alan temizlendikten sonra, kalan sabun veya kalıntıları temiz bir bez veya süngerle temizleyin. Postun alt tarafı ıslanırsa, postun önce her iki tarafının da kuruması gerekir. Tekrar kullanmadan önce kurumasını sağlamak için postu doğrudan güneş ışığından uzak gölgeli bir alanda bırakmanızı öneririz.

 

Kırışıklıklar ve Kıvrımlar

Birkaç gün düz bir şekilde serildikten sonra bir kat veya kırışıklık kalırsa, deriyi her iki tarafını suyla hafifçe nemlendirerek, ardından katlanan yerlere arada bir bez parçasıyla ütü kullanarak kolayca ütüleyebilirsiniz Genel olarak bir tarafı ütülemek işe yarıyor ancak kat biraz derinse her iki tarafı da ütülemek işi halledecektir.

 

Uyarılar

çamaşır makinesine sığır derisini koymayın, suya batırmayın, tamburda kurutmayın veya kuru temizleme yaptırmayın. buharlı temizleyicilerden veya profesyonel temizlik şirketlerinden kaçının. inek derisi halınızın üzerinde asla çamaşır suyu, güçlü çözücüler veya sert sabunlar kullanmayın.

 

İade

Dana derisi doğal bir üründür ve bu nedenle her zaman kusursuz değildir. küçük yara onarımları ve farklı doku kalınlıkları veya renk farklılıkları olabilir. Bu normaldir ve derilerimizin genel güzelliğini azaltmaz, ineğin derisindeki doğal kıvrımlar nedeniyle iade kabul edemeyiz, herhangi bir şüpheniz varsa, bizi ziyaret etmekten memnuniyet duyarız. sürekli aynı yere sürülürse inek derisi daha ince veya kel saç lekeleri bırakarak yıpranabilir. yine bunun nedeni sığır derisinin doğal bir ürün olması ve herhangi bir aşınmadan sorumlu olamayız.

 

Bunu Biliyor Musunuz?

Sığır derisi halıları, doğal yağları onları dökülme ve lekelerden koruduğu için temiz tutması en kolay türler arasındadır. kiri, tozu, mum boya talaşlarını, yiyecek kırıntılarını ve hatta sıvıları iter, bu da onları çeşitli iç mekanlarda tercih edilen bir ürün haline getirir. Uzun ömürlülüğü ile de bilinen sığır derileri, genellikle aile yadigarı olarak nesiller boyunca bile aktarılır. Bu nedenle bu çok yönlü dekor öğeleri biraz sevgi ve özen gerektirir. İşte bu yüzden bilmeniz gereken her şeyi listeledik, böylece uzun, çok uzun bir süre tadını çıkarabilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...